لطفا قبل از خرید از سایت آنادیا کاسمتیک حتما این مطالب را مطالعه نمائید.

ثبت نام و استفاده شما از سایت آنادیا کاسمتیک  به منزله پذیرش قوانین بوده و بدین معنی میباشد که شما قوانین استفاده از سایت آنادیا کاسمتیک را خوانده و قبول دارید و سپس اقدام به ثبت نام کرده اید.

خرید شما از فروشگاه به صورت آنلاین بوده به گونه ایی که شما محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس اقدام به خرید میکنید.

مشخصات و توضیحات هر محصول به طور کامل در صفحه مربوط به محصولات نوشته و پر شده.(در برخی محصولات درحال تکمیل میباشد.)

در صورتی که در باره محصولی سوال داشته باشید میتوانید از بخش ثبت سوالات، سوال مورد نظر خود را ثبت و یا به سوال های دیگران و به پاسخ های داده شده  توجه کنید و یا سوال خود را مطرح کنید تا در سایت ثبت شود و پاسخ آنرا دریافت کنید. همچنین میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نهایی شدن سفارش شما و ایجاد فاکتور به منزله آگاهی شما از محصول خریداری شده میباشد و پس از پرداخت وجه هزینه واریزی عودت داده نمیشود.

سفارش شما هنگامی تایید میشود که فاکتور نهایی به شما نمایش داده شود.

فاکتور صادر شده به شما نشان دهنده سفارش ایجاد شده از طرف شما میباشد و تایید سفارش شما در مرحله بعد توسط آنادیا کاسمتیک بررسی میشود و به شما اعلان میشود که سفارش شما تایید و در حال آماده سازی میباشد و یا کنسل شده است.کنسل شدن سفارش شامل و بازگشت هزینه پرداختی طی ۳ روزکاری انجام میشود.

در هنگام ثبت سفارش آدرس خود را به صورت کامل ثبت کنید.

در صورت مشکل در ارسال به دلیل آدرس اشتباه و یا نا مفهوم بودن، تاخیر در ارسال و هزینه‌های ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد.

لازم به ذکر است که وجود موارد نام شخص تحویل گیرنده، شماره تماس اضطراری، آدرس پستی دقیق، کد پستی شما در آدرس الزامی بوده  و  برای ارسال آسان ثبت شده باشد.

نوع پرداخت به صورت پرداخت هنگام تحویل و یا کارت به کارت میباشد.

تمامی هزینها ارسال و بسته بندی توسط آنادیا کاسمتیک صورت میگیرد و در مواردی که نیاز باشد در بخش پرداخت مبلغ بسته بندی و ارسال به مبلغ کل اضافه میشود.

مشتریان آنادیا کاسمتیک میتوانند در صورت هرگونه ثبت توضیحات مربوط به سفارش خود آن را در بخش توضیحات وارد کنند.


خریدار موظف است محصولی را که خریده و ارسال شده در محل تحویل، تحویل بگیرد.

عدم تحویل مرسوله توسط خریدار منزله لغو سفارش نبوده و خریدار با این کار حق هرگونه اعتراضی را نسبت به آن شماره سفارش از خود سلب نموده و مبلغ دریافتی سفارش عودت داده نمیشود.

درصورت مشکل در تحویل کالا ، مشتری ملزم به تحویل سفارش خود بوده و پس از تحویل اقدام به ثبت شکایت در بخش ارتباط با ما سایت آنادیا کاسمتیک نموده.

آنادیا کاسمتیک خود را موظف به پیگیری شکایات شما مشتریان عزیز میداند و تمام تلاش خود را متمرکز بر حفظ راحتی و آرامش مشتریان خود میکند.

لازم به ذکر است که در صورت عدم پاسخ گویی مشتری به تماس ها و پیام های ارسالی سفارش مربوطه به حالت غیر فعال در خوهد آمد.


شرایط مرجوعی کالا :

۱- مشتری سفارش خود را دریافت کرده باشد.

۲- به خاطر ماهیت آرایشی و بهداشتی محصولات ما تمامی محصولات که پلمپ آنها باز شده بادش شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

۳- تمامی محصولاتی که توسط مشتری مخدوش و آسیب دیده باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

*تمامی محصولات توسط آنادیا کاسمتیک بررسی و صحت سلامت آنها ابتدا تایید و سپس برای ارسال آماده سازی میشوند*

۴- تمامی محصولاتی که شامل عدم علاقه یا تمایل مشتری به محصول باشد شامل گارانتی بازگشت و قوانین مرجوع نمیباشد.

*ثبت سفارش مشتری به منزله آگاهی از محصول و مشخصات آن میباشد*

۵-در صورتی که محصول خریداری شده با محصول تحویل گرفته متفاوت باشد  این مشکل از بخش بسته بندی و اراسال بوده شامل گارانتی مرجوع میشود و تمامی هزینه های بازگشت محصول و ارسال دوباره به عهده آنادیا کاسمتیک میباشد.

*در صورت بروز مشکل فوق تنها محصولی که اشتباه ارسال شده بازگشت داده میشود و دوباره ارسال و یا فقط هزینه همان محصول به مشتری عودت داده میشود*

۶-محصولات درهنگام بسته بندی و ارسال آسیب دیده باشند این مشکل بر عهده مشتری نبوده و مشتری موظف است در صورت مشاهده محصول را از بسته بندی خارج نکرده و پلمپ آنها را باز نکند.

*لازم به ذکر است تمامی محصولات قبل از ارسال از نظر صحت سلامت برسی شده و سپس در بسته بندی مناسب قرار میگیرند*

*در صورت رعایت موارد فوق محصول مورد نظر شامل گارنتی بازگشت و قوانین مرجوع بوده و تمام هزینه های ارسال و بازگشت به عهده آنادیا کاسمتیک خواهد بود*

۷- درصورتی که محصولی دارای نقص باشد و نقص موجود از جانب مشتری نباشد, محصول شامل گارانتی بازگشت بوده و تمام هزینه‌ها به عهده آنادیا کاسمتیک میباشد.

*لازم به ذکر است تمامی محصولات قبل از ارسال صحت سلامت آنها برسی و سپس در بسته بندی مناسب قرار میگیرند*

توجه داشته باشید که قوانین سایت دائم به روز رسانی میشود و شرایط و قوانین جدید در همین صفحه اطلاع رسانی میشود.

برای جلوگیری از مشکلات همیشه از قوانین سایت با خبر و آن را بازخوانی کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان ، فروشگاه اینترنتی آنادیا کاسمتیک